
Дозатор рідкого мила Mediclinics Push-Button (DJ0010F)
825,90 ₴
- В наявності
- Код: DJ0010F
0 (800) 75-07-82
- +380 (67) 826-72-82
- +380 (95) 288-72-82
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дозатор рідкого мила виготовлений з ударостійкого пластику ABS. Порція мила видається під час натискання на білу кнопку, що знаходиться на передній частині пристрою. Прозорий димчастий корпус дає змогу легко встановлювати рівень мила в дозаторі. Кріпиться на стіну за допомогою 4 шурупів завдовжки 5 мм (кріпеж входить до комплекту), Кришка відкривається за допомогою стандартного ключа Medelinics. Обладнаний антикраплинним антикорозійним клапаном.
Об'єм: 1,1л
Підходить для використання в громадських санітарних кімнатах із високою відвідуваністю. Добре використовувати разом з автоматичною сушаркою для рук.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mediclinics |
| Вага | 0.3 кг |
| Призначення диспенсера | Для рідкого мила |
| Країна виробник | Іспанія |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 20.4 см |
| Глибина | 10.7 см |
| Об`єм | 1100 мл |
| Ширина | 10.8 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | DJ0010F |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Кількість порцій | 920-1100 |
| Матеріал | Прозорий пластик |
| Наявність замку | Да |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип | Дозатори для рідкого мила і піни |
| Тип управління | Ручне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 825,90 ₴
