
Туалетний папір у рулоні STANDART 48 рулонів
585,30 ₴
- В наявності
- Код: B917
0 (800) 75-07-82
- +380 (67) 826-72-82
- +380 (95) 288-72-82
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
М'яка, міцна двошарова туалетний папір білого кольору на гільзі. 100% натуральний матеріал целюлоза. Папір у рулоні з тисненням і перфорацією, що забезпечує зручність під час використання (у разі відриву рівний лист). Туалетний папір із втулкою — всередині рулону є отвір для надягання на тримач.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tischa Papier |
| Кількість в упаковці | 48 шт. |
| Перфорація | Так |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | B917 |
| Вага | 50 гр |
| Вага ящика (паковання) | 2.5 кг |
| Висота | 86 мм |
| Діаметр, мм | 90 |
| Кількість аркушів у пачці/відривів в рулоні | 150 |
| Кількість метрів у рулоні | 17,25 |
| Кількість шарів | 2 |
| Матеріал основи | Біла 100% целюлоза, BASIC |
| На палеті | 55 шт. |
| Щільність гр/м2 | 16 |
| Розмір листа | 90x113 мм |
| Розмір рулону | Standart |
| Тип | Туалетний папір |
| Тип тиснення | Steel-to-Rubber |
Інформація для замовлення
- Ціна: 585,30 ₴
