
Тримач паперових рулонних рушників WALL MOUNT (KT1086)
1 653,10 ₴
- В наявності
- Код: KT1086
0 (800) 75-07-82
- +380 (67) 826-72-82
- +380 (95) 288-72-82
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тримач паперових рулонних рушників простий і надійний, буде гармонійним доповненням до Вашого інтер'єру. Ця модель чудово підходить для використання на кухнях (у зонах приготування їжі), у лабораторіях. Дає змогу звільнити простір для стільниць, встановивши його горизонтально або вертикально на стіну або шафу. Натяжна пружина забезпечує необхідне опору, що дає змогу вам відірвати один лист, а ручка швидкої відпустки дає змогу легко міняти рулон. Підходить для рулонних паперових рушників із перфорацією діаметром до 200 мм.
Застосовується в місцях з низьким трафіком відвідування: ресторани, поліклініки, лабораторії, у приватних квартирах і будинках.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Simplehuman |
| Висота | 125 мм |
| Розміщення рулону | Горизонтальне |
| Спосіб установки | Настінний |
| Країна виробник | Великобританія |
| Ширина | 333 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | KT1086 |
| Місткість | 1 рулон |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Глибина | 76мм |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Наявність замку | Немає |
| Тип | Тримач паперових рушників в рулонах |
| Тип використовуваних рушників/папери | Рулони діаметром до 200 мм із перфорацією, з невитяжною гільзою |
| Колір | Металік |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 653,10 ₴


