
Дозатор рідкого мила сенсорний 0,5 л (SD 500)
1 619,50 ₴
- В наявності
- Код: SDA500
- +380 (67) 826-72-82
- +380 (95) 288-72-82
Дозатор рідкого мила сенсорний для тих, хто цінує безконтактний спосіб використання мила. Не вимагає дотику рук до апарата, що забезпечує високу гігієну рук і перешкоджає поширенню мікробів.
Корпус виготовлений із білого протиударного пластику. Живлення — 6 В (4 батарейки розміру АА). На корпусі є прозоре вікно для визначення рівня мила в дозаторі. Відстань спрацьовування — 80 мм. Зелений індикатор внизу корпусу вмикається у разі видавлення порції мила, миготливий червоний індикатор вказує на низький заряд батарейок. Для заміни батарейок необхідно перемкнути дозатор у положення "OFF" і замінити батарейки. Усі електронні складники герметичні та водонепроникні.
Місця застосування з невисокою відвідуваністю: ресторани, кафе, стоматологічні кабінети.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HSG |
| Вага | 1.1 кг |
| Призначення диспенсера | Для рідкого мила |
| Країна виробник | Китай |
| Тип диспенсера | Настінний |
| Тип управління | Сенсорне |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 20 см |
| Глибина | 10 см |
| Об`єм | 500 мл |
| Ширина | 10 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | SDA500 |
| В одній порції | 0,8 мл |
| Кількість порцій | 600 |
| Наявність замку | Да |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип | Дозатори для рідкого мила і піни |
| Тип харчування | 6 В (4х1,5В батарейки АА типу) |
- Ціна: 1 619,50 ₴
