
Дозатор рідкого мила або дезінфікувального засобу сенсорний 0,946 л Max
11 282,90 ₴
- В наявності
- Код: ST1500
- +380 (67) 826-72-82
- +380 (95) 288-72-82
Дозатор сенсорний.
Призначений для використання будь-якого типу рідкого мила або дезінфікувального засобу. Тип дозатора: сенсорний, наливний.
Наш безконтактний сенсорний дозатор Max створений для бізнесу, але також ідеально підходить для домашніх господарств. Це дає змогу будь-якому легко мити руки за допомогою мила або дезінфікувального засобу, не залишаючи мікробів для наступного користувача, зберігаючи його чистим і безпечним. Він обладнаний захищеним від засмічення насосом для трубок, який забезпечує точний і постійний потік, а силіконовий клапан запобігає утворенню крапель. Щоб контролювати бажану кількість мила, Ви можете піднести руку близько до датчика, щоб отримати трохи мила, і якнайдалі, щоб отримати більше. Його надійну кришку можна відкрити для заправлення тільки за допомогою інструмента, що додається, а великий отвір дає змогу швидко та легко заправити його. Він живиться від чотирьох батарей типу D, яких вистачає на рік (до комплекту не входять). Постачається з додатковим настінним кронштейном (гвинти в комплекті) для встановлення на стіні або на підлоговій стійці.
Місця застосування: з високою відвідуваністю: магазини, клініки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Simplehuman |
| Вага | 1.5 кг |
| Країна виробник | Великобританія |
| Тип управління | Сенсорне |
| Габаритні розміри | |
| Об`єм | 946 мл |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | ST1500 |
| В одній порції | 1,3 мл |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Кількість порцій | 700 |
| Матеріал корпусу | Неіржавка сталь сатинова |
| Наявність замку | Немає |
| Розмір виробу (ВхШхГ) | 299x99x165 мм |
| Спосіб установки | Настільний |
| Тип | Дозатор для дезінфікувального засобу та мила |
| Тип харчування | 6 В (4х1,5В батарейки D типу) |
- Ціна: 11 282,90 ₴




