
Сушарка для рук SPEEDFLOW PLUS Mediclinics
24 037,40 ₴
- В наявності
- Код: M17ACS
0 (800) 75-07-82
- +380 (67) 826-72-82
- +380 (95) 288-72-82
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сушарка для рук SpeedflowPlus® із сенсорним датчиком має високу міцність і антивандальний захист. Корпус виготовлений із неіржавкої сталі сатинової. Компактна сушарка має надтонку ширину корпусу, що відповідає стандартам ADA/США. (Закон про обличчя з інвалідністю "Americans with Disabilities Act" або "ADA") — стандарти розміщення санітарного обладнання в громадських туалетах.
Сушарка для рук SpeedflowPlus® має низку переваг:
- Енергоефективна, ця сушарка для рук вирізняється дуже низьким енергоспоживанням. Маючи максимальну потужність 850 Вт, ця сушарка для рук, залежно від конфігурації, що застосовується, споживає всього від 0,6 до 2,8 Вт на цикл сушіння та 0,4 Вт у режимі очікування, що є одним із найнижчих показників енергоспоживання на ринку.
- Потужність двигуна — споживана потужність від 180 до 850 Вт.
- До стандартної комплектації входить фільтр HEPA, який фільтрує тверді частинки й може додатково постачатися іонізатор («Ion Hygenic»), який очищає повітря через негативно заряджені частинки (аніони).
- Виявлення фіксованих цілей. Якщо перед датчиком виявлений статичний об'єкт, сушарка для рук автоматично зупиняється через 3-5 секунд як захід безпеки.
- Автоматичний захисний вимикач. Після 30 секунд безперервного використання пристрій автоматично вимикається.
- Низький рівень шуму — від 57 до 65 дБ.
- Швидкість на виході повітря між 290 і 400 км/год, час висихання між 10 і 12 секунд.
- Мікроперемикач «ВМИК/ВИМК» розташований на електронній платі. Дає змогу активувати/деактивувати нагрівальний елемент.
Рекомендується для місць із високим трафіком людей: аеропорти, торговельні центри, спортзали та фітнес-клуби.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mediclinics |
| Потужність | 850 Вт |
| Країна виробник | Іспанія |
| Тип управління | Сенсорне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.8 кг |
| Висота | 27 см |
| Ширина | 29 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | M17ACS |
| Час сушіння, с | 12 |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Глибина | 10 см |
| Матеріал корпусу | Неіржавка сталь сатинова |
| Підключення до електричної мережі | Пряме підключення |
| Сила струму | 2.6-5А |
| Швидкість повітряного потоку (Макс) | 290-400 км/год |
| Спосіб установки | Настінний |
| Ступінь захисту | IP23 |
| Температура повітря (на відстані 10см при кімн. температурі 21°С) | 42°С |
| Тип | Сушарки для рук |
| Тип харчування | 220~240 В - 50/60 гЦ |
| Товщина корпусу | 1.5 мм |
| Рівень шуму, дБ | 58-67 |
| Колір | Металік |
| Електроізоляція клас | I |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 037,40 ₴



