
Valera Matrixcare TF DELUXE фен професійний
12 521,60 ₴
- В наявності
- Код: 501.00 MA TF CR DX
- +380 (67) 826-72-82
- +380 (95) 288-72-82
- 2000 Вт
- Потік повітря: 80 м3/год
- Ультратихий: 67 дБ(A)
- Вага без кабелю 295 г
- Цифровий високошвидкісний безщітковий двигун 100K-PAX
- Подвійна безпека: термоперемикач з автоматичним скиданням і термовимкненням
- Генератор іонів
- 2 режими (Care/Max) з 9 комбінаціями температури/потоку повітря кожен
- Функція подвійної пам'яті
- Кнопка холодного повітря
- Знімний металевий фільтр
- Кабель SuperFlex 2 м
- Насадка для холодної укладки TOUCH ME
- Дифузор для локонів (ø 12,7 см)
- Розкішний футляр/органайзер
![]()
Фен преміумкласу для готелів вищого класу. Повний набір для укладання: з дифузором для завивання та концентратором-насадкою для персоналізованого стилю, акуратно зберігається в елегантному футлярі. Високошвидкісний цифровий двигун для швидкого сушіння та професійного укладання. Низьке енергоспоживання та тривала якість для зменшення впливу на довкілля.
Цей інноваційний високопродуктивний фен пропонує два окремі режими: CARE та MAX, що забезпечує виняткові результати будь-якої текстури та типу волосся.
Режим CARE
Ідеально підходить для тонкого, делікатного або фарбованого волосся.
Завдяки дев'яти комбінаціям температури та потоку повітря цей професійний фен захищає чутливе, фарбоване або пошкоджене волосся з неперевершеною дбайливістю, запобігаючи ламкості та забезпечуючи гладкі результати без завивання.
Режим MAX
Ідеально підходить для густого та жорсткого волосся.
Пропонуючи три режими високої температури для потужної роботи, цей високотехнологічний фен забезпечує інтенсивний потік повітря, усуваючи кучеряве або густе волосся без шкоди для його здоров'я.
Версія Matrixcare TF Deluxe постачається з чохлом преміумкласу для акуратного, зручного та безпечного зберігання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Valera |
| Кількість насадок | 2 |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Функція іонізації | Так |
| Холодний обдув | Так |
| Тип | Фен |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 285 мм |
| Ширина | 255 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
| Концентратор | Так |
| Поворот шнура на 360 градусів | Так |
| Регулювання швидкості | Так |
| Знімний сітчастий фільтр | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 501.00 MA TF CR DX |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Глибина | 89мм |
| Потужність | 2000 Вт |
| Тип включення | Автоматичне включення при знятті з підставки |
| Тип харчування | 220~240 В - 50/60 гЦ |
| Колір | Сріблястий |
- Ціна: 12 521,60 ₴







