
E-05ACS SANIFLOW сухоцвіт для рук
22 948,80 ₴
- В наявності
- Код: E05ACS
- +380 (67) 826-72-82
- +380 (95) 288-72-82
Сушилки Saniflow® виготовляються відповідно до найвищих стандартів якості та безпеки: обладнані автоматичною системою вимкнення, тепловим запобіжником, до комплекту входять запобіжні гвинти та спеціальний ключ для відкривання. Отже, ці моделі з тривалим терміном експлуатації й абсолютною надійністю. Сушарки Saniflow® обладнані автоматичною системою вимкнення, тепловим запобіжником, до комплекту входять запобіжні гвинти та спеціальний ключ для відкривання. Сушилка Saniflow® – компактний пристрій з антивандальними властивостями та сучасним дизайном. Матеріал — сатинова неіржавка сталь.
Особливість: антивандале покриття, високий рівень захисту та довговічність. Матеріал — сатинова неіржавка сталь.
Предназначены для встановлення з місцях із високим рівнем відвідування, в торгово-розважальних і бізнес-центрах, АЗС аеропортах.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mediclinics |
| Потужність | 2250 Вт |
| Особливості | Антивандальний захист |
| Країна виробник | Іспанія |
| Тип управління | Сенсорне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.65 кг |
| Висота | 24.5 см |
| Ширина | 27.6 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | E05ACS |
| Час сушіння, с | 29 |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Глибина | 21.4 см |
| Матеріал корпусу | Неіржавка сталь сатинова |
| Підключення до електричної мережі | Пряме підключення |
| Сила струму | 10A |
| Швидкість повітряного потоку (Макс) | 100 км/г |
| Спосіб установки | Настінний |
| Ступінь захисту | IP23 |
| Температура повітря (на відстані 10см при кімн. температурі 21°С) | 50°С |
| Тип | Сушарки для рук |
| Тип харчування | 220~240 В - 50/60 гЦ |
| Товщина корпусу | 1.5 мм |
| Рівень шуму, дБ | 70 |
| Колір | Металік |
| Електроізоляція клас | I |
- Ціна: 22 948,80 ₴
