
Туалетний папір у рулоні JUMBO 8 рулонів (203021)
549,70 ₴
- В наявності
- Код: 203021
0 (800) 75-07-82
- +380 (67) 826-72-82
- +380 (95) 288-72-82
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Туалетний папір у рулоні на гільзі виготовлений зі 100% целюлози, має чудові характеристики: міцність, комфорт, м'якість. Великий об'єм намотування дає змогу використовувати рулон тривалий час, у місцях із високою відвідуваністю (кінотеатри, торгово-розважальні центи, аквапарки, промислові підприємства). Має міжшарове проклеювання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tischa Papier |
| Кількість в упаковці | 8 шт. |
| Перфорація | Так |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 203021 |
| Вага | 360 гр |
| Вага ящика (паковання) | 2.92 кг |
| Висота | 90 мм |
| Діаметр втулки | 60 мм |
| Діаметр, мм | 210 |
| Кількість аркушів у пачці/відривів в рулоні | 1057 |
| Кількість метрів у рулоні | 120 |
| Кількість шарів | 2 |
| Матеріал основи | Біла 100% целюлоза, BASIC |
| На палеті | 66 шт. |
| Щільність гр/м2 | 16 |
| Розмір листа | 90x113 мм |
| Розмір ящика (паковання) | 380х180х90 мм |
| Тип | Туалетний папір |
| Тип тиснення | Air Pocket |
Інформація для замовлення
- Ціна: 549,70 ₴

